Mourinho: Manchester United do trofe

Jose Mourinho beson se rivalët e Manchester United në Premier League do të preferonin më mirë të ishin në finalen
Read More
Mourinho: Manchester United do trofe

Sharapova magjeps Romën, një gladiatore seksi në Kolose

Jo vetëm gladiatorë, por edhe një bukuroshe. Në mjediset e Koloseut, në Romë, ka zbarkuar mëngjesin e sotëm tenistja ruse
Read More
Sharapova magjeps Romën, një gladiatore seksi në Kolose

Handanoviç shfryn: Prej 5 sezonesh e njëjta situatë

Humbja e 4-t rradhazi dhe një ecuri prej 8 ndeshjesh pa fitore në kampionat, dicka që nuk ndodhte që nga
Read More
Handanoviç shfryn: Prej 5 sezonesh e njëjta situatë

Dikur lojtar i kombëtares kuqezi, tani punon 14 orë në ditë si picier

Nga fusha e blertë tashmë në botën e sipërmarrjes. Kjo është trajektorja e ish-futbollistit të kombëtares shqiptare, Skerdilajd Curri. Ai
Read More
Dikur lojtar i kombëtares kuqezi, tani punon 14 orë në ditë si picier

De Biazi jep sinjale lamtumire: Po më ftuat, vij për stadiumin e ri!

Trajneri i kombëtares, Xhani De Biazi, ka qenë i ftuar të mbajë një ligjëratë të tij në një event të
Read More
De Biazi jep sinjale lamtumire: Po më ftuat, vij për stadiumin e ri!

Rooney bën çmenduri në kazino, humb 600 mijë euro në 2 orë

Vazhdon koha e vështirë për Wayne Rooney. Pas humbjes së vendit të titullarit nën drejtimin e Jose Mourinhos, sulmuesi i
Read More
Rooney bën çmenduri në kazino, humb 600 mijë euro në 2 orë

Enrique beson te titulli

Luis Enrique ishte shumë i kënaqur me paraqitjen e lojtarëve të tij, të dielën në Las Palmas. Duke qenë se
Read More
Enrique beson te titulli

KE i FFK-së e vlerëson kampionatin e sivjetmë si më të mirin

Sot u mbajt mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të FFK-së nën drejtimin e presidentit Fadil Vokrri, ku u diskutua
Read More
KE i FFK-së e vlerëson kampionatin e sivjetmë si më të mirin